Toto místo čeká
možná právě na vás

Všechny pracovní pozice

Datový analytik / GIS specialista

Do našeho týmu hledáme posilu, jejíž působení bude zaměřeno na oblast analýzy dat.

Úvazek: 0,5 DPČ

Místo pracoviště: Ústí nad Labem

Pracovní náplň

  • získávání a příprava dat pro import do prostředí GIS
  • zpracování, vizualizace a analýza prostorových dat
  • vytváření, správa a aktualizace map, mapových vrstev a tematických map
  • tvorba mapových výstupů dle požadavků
  • tvorba interaktivních map a aplikací v prostředí ArcGIS Online
  • spolupráce v rámci organizace

Požadavky

Vzdělání

  • SŠ/VŠ vzdělání

Stěžejní požadavky

  • znalost prostředí GIS (software ArcGIS, QGIS)
  • zkušenosti s editací dat, prováděním analýz a interpretací výsledků
  • analytické myšlení, komunikační dovednosti

Výhodou

  • základní programovací dovednosti (Python, SQL, JavaScript)
  • znalost práce v prostředí ArcGIS Online

Nabídka

  • pružná pracovní doba
  • homeoffice
  • vzdělávání, účast na zajímavých projektech
  • přátelský kolektiv s pozitivním přístupem
  • telefon, notebook

Máte zájem o pozici: Datový analytik / GIS specialista? Napište nám!

Pozice, o kterou máte zájem
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
GDPR

Zaměstnanecké benefity

mobilní tarify
možnost homeoffice
25 dní dovolené
Edenred card s FKSP
výhodnější jízdné v DÚK
přátelská společnost