Toto místo čeká
možná právě na vás

Všechny pracovní pozice

Veřejný energetik/veřejná energetička pro okres Ústí nad Labem

VEŘEJNÝ ENERGETIK/VEŘEJNÁ ENERGETIČKApro okres Ústí nad Labem

  • Pracoviště: Ústí nad Labem
  • Úvazek: 1,0

Pracovní náplň

Poskytování konzultací obcím v rámci okresu v oblasti územního energetického managementu a komunitní energetiky zaměřených zejména na:

  • úspory energie a zvyšování účinnosti užití energie,
  • rozvoj OZE,
  • energetické komunity,
  • inovace v energetice,
  • energetické strategie,
  • čerpání dotací.

Vykonávání činností souvisejících s přípravou softwaru KEM

Spolupráce na přípravě podkladů pro projekt Transformační centrum Ústeckého kraje

Propagace, osvěta, sdílení příkladů dobré praxe

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Zájem o neustálé prohlubování znalostí z oblasti energetiky (OZE, komunitní energetika, inovace, strategie)
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabídka

  • Zařazení do příslušné platové třídy dle přílohy č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Osobní ohodnocení
  • Notebook, mobilní telefon
  • Stravenková karta Edenred, zvýhodněné zaměstnanecké jízdné DÚK
  • Pružná pracovní doba, homeoffice
  • Vzdělávání, účast na zajímavých akcích a konferencích

Máte zájem o pozici: Veřejný energetik/veřejná energetička pro okres Ústí nad Labem? Napište nám!

Pozice, o kterou máte zájem
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
GDPR

Zaměstnanecké benefity

mobilní tarify
možnost homeoffice
25 dní dovolené
Edenred card s FKSP
výhodnější jízdné v DÚK
přátelská společnost